Пробне ЗНО - 2019Зустріч з викладачами ХНТУСГ ім. П. ВасиленкаПробне ЗНО з української мови та літератури21 листопада День Гідності та СвободиВручення стипендії народного депутата України Денисенка Анатолія Петровича.Участь учнів ХСШ 66 в обласній учнівській науко-практичній конференції МАН України

Ми раді вітати Вас на сайті нашої школи!

Наша школа була заснована у 1962 році
Спеціалізація нашої школи - іноземна мова (англійська та німецька)

З першого класу діти вивчають англійську мову, а з 5-го - німецьку.  У школі 18 класів - всі спеціалізовані. В них навчається 502 дитини.

Основні напрями діяльності:

•  Виконання державних та регіональних освітніх програм.
  •  Впровадження нових педагогічних ідей і підходів, в центрі яких – особистість дитини.
  •  Розширення мережі спецкурсів для профільних та універсальних класів з метою самореалізації та всебічного розвитку учнів.
  •  Забезпечення чіткої орієнтації впровадження педагогічних інновацій на особистість учителя.
  •  Підвищення рівня соціальної активності учнів, подальший розвиток учнівського самоврядування.
  • Посилення роботи вчителів з підвищення їхнього вміння аналізувати результати своєї діяльності та прогнозувати її перспективу.
  • Зміцнення матеріальної бази школи.

Класна оцінка

10 груд. 2018
Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.
3 груд. 2018
28 листопада з учнями 10-11-х класів зустрілися викладачі ХНПУСГ ім. П.Василенка.
30 лист. 2018
28 листопада учні 11-А класу проходили пробне ЗНО з української мови та літератури за завданнями, розробленими творчим колективом КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти"
28 лист. 2018
З 21 по 23 листопада у школі пройшли виховні заходи до Дня Гідності і Свободи.
26 лист. 2018
23 листопада 2018 року в приміщенні ХГ №46 ім. М.В. Ломоносова відбулось вручення стипендії народного депутата України Денисенка Анатолія Петровича учням шкіл Основ'янського району м. Харкова, серед яких учениця 11-А класу Курдюкова Юлія.
19 лист. 2018
17 листопада 2018 року учні нашої школи брали участь в обласній науково-практичній клнференції МАН України