Дидактичні матеріали для НУШЕкскурсія до Харківського механічного технікуму О.Морозова14 жовтня День захисника України і День українського козацтваІз святом Покров Пресвятої БогородиціВітаємо Андрєєва Артема з ! місцем з греко-римської боротьбиВітаємо з Днем працівника освіти!

Ми раді вітати Вас на сайті нашої школи!

Наша школа була заснована у 1962 році
Спеціалізація нашої школи - іноземна мова (англійська та німецька)

З першого класу діти вивчають англійську мову, а з 5-го - німецьку.  У школі 18 класів - всі спеціалізовані. В них навчається 502 дитини.

Основні напрями діяльності:

•  Виконання державних та регіональних освітніх програм.
  •  Впровадження нових педагогічних ідей і підходів, в центрі яких – особистість дитини.
  •  Розширення мережі спецкурсів для профільних та універсальних класів з метою самореалізації та всебічного розвитку учнів.
  •  Забезпечення чіткої орієнтації впровадження педагогічних інновацій на особистість учителя.
  •  Підвищення рівня соціальної активності учнів, подальший розвиток учнівського самоврядування.
  • Посилення роботи вчителів з підвищення їхнього вміння аналізувати результати своєї діяльності та прогнозувати її перспективу.
  • Зміцнення матеріальної бази школи.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

18 жовт. 2018
Школа отримала дидактичні матеріали та наочності за рахунок державної субвенції і місцевого бюджету в рамках програми «Нова українська школа»
17 жовт. 2018
16 жовтня учні випускних класів здійснили профорієнтаційну екскурсію на День відкритих дверей Харківського механічного технікуму О.Морозова
14 жовт. 2018
14 жовтня День захисника України і День українського козацтва
13 жовт. 2018
14 жовтня в Україні відзначається велике церковне свято: Покров Пресвятої Богородиці.
11 жовт. 2018
ВІТАЄМО УЧНЯ ХСШ №66 З УСПІШНИМ ВИСТУПОМ НА «ПЕРША СТОЛИЦЯ -2018» З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ 07 ЖОВТНЯ 2018 р. м. Харків
8 жовт. 2018
Дорогі вчителі! Прийміть щирі вітання з професійним святом з Днем вчителя!