10 груд. 2018

Пробне ЗНО - 2019

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.
3 груд. 2018

Зустріч з викладачами ХНТУСГ ім. П. Василенка

28 листопада з учнями 10-11-х класів зустрілися викладачі ХНПУСГ ім. П.Василенка.
30 лист. 2018

Пробне ЗНО з української мови та літератури

28 листопада учні 11-А класу проходили пробне ЗНО з української мови та літератури за завданнями, розробленими творчим колективом КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти"
28 лист. 2018

21 листопада День Гідності та Свободи

З 21 по 23 листопада у школі пройшли виховні заходи до Дня Гідності і Свободи.
26 лист. 2018

Вручення стипендії народного депутата України Денисенка Анатолія Петровича.

23 листопада 2018 року в приміщенні ХГ №46 ім. М.В. Ломоносова відбулось вручення стипендії народного депутата України Денисенка Анатолія Петровича учням шкіл Основ'янського району м. Харкова, серед яких учениця 11-А класу Курдюкова Юлія.
19 лист. 2018

Участь учнів ХСШ 66 в обласній учнівській науко-практичній конференції МАН України

17 листопада 2018 року учні нашої школи брали участь в обласній науково-практичній клнференції МАН України
14 лист. 2018