28 груд. 2019

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!
24 груд. 2019

Вручення солодких подарунків від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса! Подарунки вручав депутат Харківської міської ради В.А.Зінченко
23 груд. 2019

Тренувальні вправи з евакуації при виникненні надзвичайних ситуацій

20 грудня в школі були проведені тренувальні вправи з евакуації при виникненні надзвичайних ситуацій.
20 груд. 2019

Зустріч з волонтерами FLEX

19 грудня 2019 року відбулася зустріч із волонтерами програми обміну майбутніми лідерами FLEX та волонтеркою Корпусу Миру США в Україні Кордилією Онґерт.
12 груд. 2019

Вітаємо переможця на конкурсу на кращий дистанційний курс у 2019 році

11 грудня 2019 року на базі Науково-методичного педагогічного центру відбулося нагородження переможців міського конкурсу на кращий дистанційний курс. Вчитель української мови та літератури Проценко Оьга Іванівна отримала Диплом ІІІ ступеня.
3 груд. 2019

Школа робототехніки та програмування

Учні 3-Б класу відвідали Школу робототехніки та програмування
29 лист. 2019

Екскурсія до Центру репродуктивної медицини

Дівчата 10-11-х класів прослухали навчальний курс по плануванню сім'ї та репродуктивному здоров'ю у Центрі репродуктивної медицини
25 лист. 2019

Тиждень безпеки дорожнього руху

Згідно із загальним планом заходів з проведення Тижня безпеки дорожнього руху були проведені заходи за участю представників патрульної поліції у рамках проекту «Шкільний працівник поліції» та представників ювенальної превенцї.
22 лист. 2019

День толерантності

У школі було проведено День толерантності
18 лист. 2019