Ми раді вітати Вас на сайті нашої школи!

Наша школа була заснована у 1962 році
Спеціалізація нашої школи - іноземна мова (англійська та німецька)

З першого класу діти вивчають англійську мову, а з 5-го - німецьку.  У школі 18 класів - всі спеціалізовані. В них навчається 502 дитини.

Основні напрями діяльності:

•  Виконання державних та регіональних освітніх програм.
  •  Впровадження нових педагогічних ідей і підходів, в центрі яких – особистість дитини.
  •  Розширення мережі спецкурсів для профільних та універсальних класів з метою самореалізації та всебічного розвитку учнів.
  •  Забезпечення чіткої орієнтації впровадження педагогічних інновацій на особистість учителя.
  •  Підвищення рівня соціальної активності учнів, подальший розвиток учнівського самоврядування.
  • Посилення роботи вчителів з підвищення їхнього вміння аналізувати результати своєї діяльності та прогнозувати її перспективу.
  • Зміцнення матеріальної бази школи.

4 жовт. 2019
жовтня у нашій школі серед учнів 8-10 класів було проведено інформаційний захід про Програму обміну майбутніх лідерів Future Leaders Exchange Program (FLEX) 2020 – 2021 учнем 11-А класу Луніним Микитою (навчався у США у 2018/2019 н.р.), який є FLEX-волонтером.
2 жовт. 2019
Учні 3-Б класу відвідали гончарну столицю - Валки.
23 вер. 2019
21 вересня учні 9-11-х класів брали участь в освітьому проекті "Ніч науки у харкові - 2019"
19 вер. 2019
Тренування з евакуації та дій учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайної ситуації
18 вер. 2019
21 вересня 2019 року в нашому місті пройде «Ніч Науки». Освітній проєкт реалізується з 2013 року під патронатом міського голови Геннадія Кернеса, організаторами заходу є Департамент міжнародного співробітництва при підтримці Німецької федеральної компанії «GIZ» та компанії «Vodafone Україна». Цього року в ньому візьмуть участь 16 закладів вищої освіти, Харківський планетарій імені Ю. Гагаріна та STEM-школа «Inventor» .
17 вер. 2019
Всеукраїнськая екологічна акція до Міжнародного дня чистих берегів