Правила користування комп'ютером в читальному залі

бібліотеки ХСШ № 66

1. Користування комп'ютером в бібліотеці школи безкоштовне.
  2. Доступ в ІНТЕРНЕТ є привілеєм читача бібліотеки, а не його правом. Порушення ПРАВИЛ користування комп'ютером, зафіксоване бібліотекарем, є достатньою підставою для позбавлення користувача даної привілегії.

3. Доступ в ІНТЕРНЕТ в бібліотеці розглядається виключно як засіб одержання інформації, тобто, для  навчання та підвищення професійого рівня і не може

використовуватись для ігор, електронної пошти.

1. Право доступу до комп'ютерів, призначених для інформаційного обслуговування, надається читачам, які:
  1. Володіють навичками роботи на персональному  комп'ютері з операційною системою Windows, Linux та самостійної роботи в ІНТЕРНЕТ.
  2. б. Ознайомилися з даними ПРАВИЛАМИ.

5. Читачі можуть записати отриману ними інформацію на USB Flash – накопичувачі, сумісні з типовими драйверами, або передати її електронною поштою.

УВАГА! Перед збереженням інформації носії мають бути перевірені співробітником бібліотеки на наявність вірусів.

1. Користувач  несе відповідальність за використання одержаних з ІНТЕРНЕТ матеріалів, що захищені авторським правом.