Участь вчителів школи у заходах

Участь вчителів іноземних мов

28.12.2016 НА БАЗІ НАШОЇ ШКОЛИ ПРОЙШОВ РАЙОННИЙ МЕТОДИЧНИЙ ОСВІТНІЙ СЕМІНАР "КОМБІНУВАННЯ РІЗНИХ ВИДІВ ТА МЕТОДІВ ЗАСВОЄННЯ ЗНАНЬ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОДУКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ НА УРОЦІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ", ЯКИЙ ПРОВОДИЛА ОЛЬГА КОЗИНЕЦЬ, МЕТОДИСТ МІЖНАРОДНОГО ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ PEARSON-Dinternal.

Участь вчителів іноземних мов у VIII Міжнародній конференції "Методичні та психолого-педагогічні проблеми викладання іноземних мов на сучасному етапі: шляхи інтеграції школи та ВНЗ" у ХНУ ім.В.Н.Каразіна (22.04.2016)

13 та 14 травня 2016 року в America House (м.Київ) наша вчителька англійської мови Хомякова Юлія Сергіївна відвідала практичний семінар із організації та проведення літніх мовних таборів GoCamps. Професор Державного університету Орегону Леслі Опп-Бекмен та запрошений тренер від Пососльства США Кевін МакКоуі протягом двох днів навчали викладачів англійської мови методикам проведення мовних таборів. Запрошені тренери від Посольства США показали на прикладах, як можна взаємодіяти з учнями під час занять, захоплюючи їх англійською мовою. Вчителі випробовували на собі всі завдання цікавих американських ігор та розробили індивідуальну програму мовного табору ‪‎GoCamp для учнів своєї школи. Захід організований громадською організацією GoGlobal спільно з Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні для вчителів англійської мови шкіл-учасниць, які пройшли відбір проекту GoCamps.