Заходи в школі

03.03.2017

В рамках співробітництва ТОВ «СтьюдентТревел Україна» зі школами міста Харкова    03.03.2017 року  на базі нашої школи було проведено  відкритий урок для учнів 10-11-х класів (щодо практики вступу до європейських та північноамериканських ВИШів та навчання за кордоном).

Доповідач -  представник міжнародної агенції EDUCO GLOBAL IgorVelicky (Regional Sales and Marketing Manager – Europehttp://educoglobal.com/the-global-team/).

02.03.2017

У рамках міжнародного співробітництва з методичним центром Pearson&Dinternal 02/03/2017 на базі нашої школи було проведено навчально-методичний відкритий урок від   офіційного представника видавництва PEARSON в Україні Майкла Хадсона (Велика Британія), методиста Міжнародного освітньо-методичного центру,  за темою: «Успішне викладання англійської мови у старшій школі».

Під час уроку вчителі та учні мали змогу заглибитись у різні аспекти роботи з матеріалами навчальних курсів для учнів середньої школи, отримали корисні поради для більш ефективного викладання англійської мови.

Місячник іноземної мови

21.04.2016 відбувся святковий концерт "2016 - Рік англійської мови"

ФОТОЗВІТ 1

ФОТОЗВІТ 2

ФОТОЗВІТ 3

08.04.2016 учні 7-8-х класів відвідали інтерактивну виставку "Переосмислення. Вчимося у природи" та взяли участь у квесті на німецькій мові у "ЛандауЦентрі".