Закінчення навчального року

Навчальний рік закінчується не пізніше 1 липня 2020 року.

Навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової, основної та старшої шкіл.

Державна підсумкова атестація буде проводитись відповідно до Порядку проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 № 1369, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 02.01.2019 № 8/32979.

Нормативні документи

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1/9-450 від 08.06.2011 "Про врахування середнього бала документа про повну загальну середню освіту"

Наказ Міністерства освіти і науки України №306 від 17.03.2015 "Про затвердження Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль  "За досягнення у навчанні""

Наказ Міністерства освіти і науки Укріїни № 762 від 14.07.2015 "Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу"