Закінчення навчального року

Навчальний рік закінчується 31 травня 2024 року.

У зв’язку з активними бойовими діями, урочисті заходи присвячені завершенню навчального року: останній дзвінок та випускний  проводяться онлайн. Відповідно до Закону України від 08.11.2023 № 3438-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2024 року"ДПА для здобувачів освіти 4-х, 9-х та 11-х класів проводитися не буде.

На всіх випускників 9-х та 11-х класів зроблено замовлення документів про освіту.

Видача документів буде здійснюватися ліцеєм з урахуванням воєнного стану, дотримання заходів езпеки учасників освітнього процесу.

Нормативні документи

ЩОДО ПІДСУМКОВОГО ОЦІНЮВАННЯ

Оцінювання, зокрема підсумкове, результатів навчання здобувачів освіти може здійснюватись, за потреби, з використанням технологій дистанційного навчання (розділ ІІІ Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08 вересня 2020 року № 1115, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 вересня 2020 р. за № 941/35224).

Семестрове оцінювання за ІІ семестр, в залежності від ситуації, може здійснюватися за результатами:

тематичного оцінювання;

поточного оцінювання, отриманого учнями під час очного, змішаного і дистанційного навчання;

підсумкового оцінювання за ІІ семестр, що може здійснюватися, у тому числі, у вигляді письмової контрольної роботи, онлайн тестування, діагностичної роботи, усної співбесіди тощо.

Річне оцінювання рекомендуємо здійснювати на підставі семестрових або скоригованих семестрових оцінок. Звертаємо увагу, що річна оцінка не обов’язково є середнім арифметичним від оцінок за І та ІІ семестри. Під час виставлення річної оцінки мають враховуватися динаміка особистих результатів навчання учня (учениці) з предмета та сформованість в учня (учениці) уміння застосовувати набуті знання.

У 1-4 класах підсумкова оцінка за рік, відповідно до Методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 13.07.2021 № 813, визначається з урахуванням динаміки досягнення того чи іншого результату та спостережень вчителя за учнями.

У разі відсутності результатів річного оцінювання після завершення навчання за освітньою програмою закладу освіти учень має право до початку нового навчального року пройти річне оцінювання.