Психологічна служба

Психологічна служба в системі роботи ліцею.

Мета психологічної служби: забезпечення умов, які сприяють психологічному та особистому розвитку кожного учня, своєчасної реалізації вікових та індивідуальних можливостей учнів, здійснення психолого-педагогічної корекції.

Основні напрямки діяльності психологічної служби закладу освіти:
  • психодіагностична робота;
  • консультаційна робота;
  • корекційно-відновлювальна робота;
  • психологічна просвіта;
  • організаційно-методична робота;
  • зв’язки з громадськістю.

Психодіагностика спрямована на поглиблене психолого-педагогічне вивчення учня, його індивідуальних особливостей, причин порушень у його навчанні та поведінці. За наслідками обстеження формуються висновки та рекомендації.

Консультаційна робота спрямована на формування у педагогів, батьків, учнів необхідних знань із закономірностей психофізіологічного розвитку дітей на різних вікових етапах, подолання кризових ситуацій, надання практичних порад з питань виховання особистості в сім’ї, попередження можливих порушень у становленні особистості.

Корекційно-відновлювальна робота – це комплексний вплив на учня з метою подолання різного роду труднощів. З цією метою використовуються різноманітні сучасні методики психоаналізу та психокорекції.

Психологічна просвіта  це пропаганда психологічних знань серед учнів, батьків, серед окремих груп учителів та педагогів в цілому.

Організаційно-методична робота передбачає участь психолога в роботі методичних об’єднань, творчих груп, педагогічної ради, у розв’язанні загальноліцейських завдань.

Зв’язки з громадськістю спрямовані на обговорення найбільш суттєвих закономірностей та проблем соціально-психологічного розвитку особистості з учнівськими, батьківськими, учительськими громадськими організаціями.

Графік роботи практичного психолога

Дні тижня

Інтервали робочого часу

Практична робота

Организаційна робота

Методичний день

Пятниця

Графік роботи соціального педагога

Дні тижня

Інтервали робочого часу

Практична робота

Организаційна робота

Методичний день

Пятниця

15.30

Практичний психолог та соціальний педагог ліцею продовжують свою роботу в дистанційному форматі.

Здобувачі освіти, їх батьки, педагогічні працівники можуть отримати рекомендації та консультації, поставити питання практичному психологу, соціальному педагогу під час сесій у GoogleMeet за домовленістб через Вайбер-групи класів.