ХЛ № 66 оголошує набір учнв до 1 класу!

15 квіт. 2024
ХЛ № 66 оголошує набір учнв до 1 класу!

З 8 квітня розпочався
прийом заяв для вступу
до 1-х класів ліцею
на 2024/2025 н.р.

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»  Ви матимете можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі.

Для зарахування дитини до 1-го класу

батьками або особами, які їх замінюють, подаються:

1. Заява одного з батьків дитини, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

4. Оригінал або завірена копія довідки про щеплення № 063/о

Якщо у Вас виникають питання щодо початку навчального року, звертайтесь до адміністрації школи за контактним телефоном

095-251-50-54
(заступник директора з навчально-виховної роботи - Бех Лілія Сергіївна)