Зверніть увагу! Правила перевезення пасажирів залізничним транспортом України.

1 серп. 2012
Зверніть увагу! Правила перевезення пасажирів залізничним транспортом України.

Відповідно до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України, пасажир, який перевозить дитину віком до 14 років, повинен мати оригінал документа, який підтверджує вік дитини (свідоцтво про народження) і надавати його контролюючим працівникам південної залізниці під час посадки в поїзд та на шляху прямування.

Також звертаємо Вашу увагу, що діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти-інваліди віком до 16 років, мають право на пільговий проїзд лише за умови надання оригіналу документу, що підтверджує право скористатися пільгою (єдиний квиток або пенсійне посвідчення).

При організації поїздок у день від’їзду звертайте увагу на наявність у дітей оригіналів документів, оскільки за умови їх відсутності дитині може бути відмовлено у посадці в поїзд, гроші за квиток в цьому разі не повертаються.