Закриття II етапу (районного) малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини"

20 лют. 2013
20 лютого 2013 року у приміщенні Харківського цирку відбулося урочисте закриття II етапу (районного) малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини" та церемонія нагородження команд-переможців. На цій важливій події району були присутні почесні гості: заступник Харківського міського голови з питань сім’ї, молоді і спорту Олександр Попов, Голова адміністрації Червонозаводського району Ганна Головчанська та помічник-консультант депутата України Анатолія Денисенка - Кирило Пронченко.