Естафета пам'яті

10 лют. 2020
Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Напередодні святкування 75-ї річниці Великої Перемоги в Основ’янському районі проходить «Естафета пам'яті» для вшанування подвигу старшого покоління – людей, які брали участь у звільненні України від нацизму. 10.02.2020 учні ХСШ № 66 прийняли «Естафету» від представників учнівського самоврядування ХЗОШ № 53.

На заході були присутні: Зінченко Володимир Анатолійович - депутат Харківської міської ради, Прохоренко Ольга Володимирівна - заступник начальника Управління освіти Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради.

Представники ради ветеранів:

Іхненко Микола Петрович, заступник голови ради ветеранів Основ’янського району, учасник війни

Металіченко Олександр Іванович – учасник бойових дій, орденоносець, кулеметник 28 Чапаевской дивізії, визволитель Харкова

Юрьєва Людмила Василівна – голова ради первинної організації ветеранів

Шарапатова Катерина Анісімівна – член ради первинної організації ветеранів