Громадські панахиди з нагоди 70-ї річниці визволення міста Харкова від фашистських загарбників

22 серп. 2013
22 серпня 2013 року в парку с.Жихар та парку ст.Основа відбулися громадські панахиди на могилах воїнів-визволителів м. Харкова в роки Великої Вітчизняної війни з нагоди 70-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників за участю Народного депутата України А.П. Денисенка, голови адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради Г.О. Головчанської, працівників управління освіти, педколективів, учнів та вихованців району.