Ніч науки

3 жовт. 2013
28 веремня в Харкові під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса було проведено першу "Ніч науки"

Для гостей парку виступала циркова студія «Чародії», свої досягнення представила Лабораторія Божевільних Учених - перше на Україні наукове шоу, в ході якого ви стаєте учасниками серії видовищних експериментів з різних галузей науки. Лабораторія надає можливість глядачам зробити наукові відкриття своїми руками, відчути себе справжніми ученими, дізнатися багато нового і від душі повеселитися. Серед програм лабораторії:

- шоу алхіміків: перше антинаукове шоу України, котре не відкриє завісу таємниці над загадками стародавніх дослідників, а навпаки, зробить їх ще більш таємничими. Грім і блискавки, таємниці джинів і вогню — все це ви зможете побачити в новому магічному шоу.

- хімічне шоу: Джин вилетить з пляшки і зникне, але перед цим обов’язково виконає бажання! Зникаючі чорнила лабораторії божевільних вчених, що володіють фантастичними властивостями, допоможуть нам писати та не залишати написаного.