Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

3 лют. 2014
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

які посіли I місце у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Фізична культура і спорт

1. Ярмиш Інна – учениця 11 класу Харківської спеціалізованої школи I -III ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області.

Англійська мова

1. Замотайлова Майя – учениця 9 класу Харківської спеціалізованої школи             I -III ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області.
  2. Мусієнко Віталій – учень10 класу Харківської спеціалізованої школи I -III ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області.

Німецька мова

1. Ворохобін Олексій - учень 8 класу Харківської  спеціалізованої школи I-III ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області.
  2. Попова Наталія -  учениця 9 класу спеціалізованої школи I-III                   ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області.
  3. Захарченко Назар – учень 10  класу спеціалізованої школи I-III                 ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області.
  4. Шаповал Владислав - учень 11 класу спеціалізованої школи I-III ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області.

Хімія

1. Іванов Семен – учень 10 класу  Харківської спеціалізованої школи I -III ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області.

Екологія

1. Роденко Олена – учениця 10 класу Харківської спеціалізованої школи I -III ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області.

які посіли II місця у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Обслуговуюча  праця

1. Демидчук Єлизавета – учениця 9 класу Харківської  спеціалізованої школи                          I-III ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області.

Технічна праця

1. Шапарєв Максим – учень 11 класу Харківської  спеціалізованої школи I-III ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області.

Біологія

1. Єгорова Яна -  учениця 10  класу Харківської  спеціалізованої школи               I-III ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області.

Англійська мова

1. Єрмакова Анна – учениця 8 класу Харківської  спеціалізованої школи I-III    ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області.

Німецька мова

1. Рибас Маргарита – учениця 8 класу Харківської  спеціалізованої школи I-III  ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області.
  2. Дедікова Анна – учениця 10 класу Харківської  спеціалізованої школи I-III    ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області.
  3. Труфанова Марія – учениця 11 класу Харківської  спеціалізованої школи                   I-III ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області.

Педагогіка та психологія

1. Чепела Катерина - учениця 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області.

які посіли III місця у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Географія

1. Ворохобін Олексій – учень 8 класу Харківської спеціалізованої  школи I-III ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області.

Біологія

1. Бєляєв Владислав – учень 8 класу Харківської спеціалізованої  школи I-III ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області.
  2. Ворохобін Олексій – учень 8 класу Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області.
  3. Яременко Дар’я – учениця 10 класу Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області.
  4. Гріньова Вікторія – учениця 11 класу Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області.

Математика

1. Ворохобін Олексій – учень 8 класу Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області.
  2. Бєляєв Владислав – учень 8 класу Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області.

Англійська мова

1.Яременко Дар’я – учениця 10 класу Харківської спеціалізованої школи I-III     ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області.

2.Ісаєнко Альона – учениця 11 класу Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області.

1. Перемот Анастасія – учениця 8 класу Харківської спеціалізованої школи I-

Хімія

2.Ялоха Ганна – учениця 11 класу учениця 10 класу Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області.

Список вчителів,

які підготували переможців II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів

1. Войтенко Ірина Віталіївна - вчитель фізичної культури Харківської спеціалізованої школи №66.
  2.  Задорожна Лілія Яківна - вчитель біології Харківської спеціалізованої школи №66.
  3. Трохименко Ніна Анатоліївна - вчитель хімії Харківської спеціалізованої школи №66.
  4. Семирозум Марина Олександрівна - вчитель англійської мови Харківської спеціалізованої школи №66.
  5. Рибас Юлія Миколаївна - вчитель англійської мови Харківської спеціалізованої школи №66.
  6. Моргун Юлія Сергіївна – вчитель англійської мови Харківської спеціалізованої школи №66.
  7. Чуприніна Наталія Пвлівна - вчитель англійської мови Харківської спеціалізованої школи №66.
  8. Редько Діана Анатоліївна - вчитель німецької мови Харківської спеціалізованої школи №66.
  9. Стрюк Валентина Юріївна - - вчитель німецької мови Харківської спеціалізованої школи №66.
  10.  Краснікова Наталія Вікторівна - вчитель німецької мови Харківської спеціалізованої школи №66.
  11.  Редько Ольга Сергіївна - вчитель трудового навчання Харківської спеціалізованої школи №66.
  12.  Міщик Володимир Павлович - вчитель трудового навчання Харківської спеціалізованої школи №66.
  13.  Печерська Ніна Михайлівна – практичний психолог Харківської спеціалізованої школи №66.
  14.  Петрова Оксана Володимирівна - вчитель математики Харківської спеціалізованої школи №66.