6 бер. 2015

Вітаємо зі Святом 8 Березня!

В цей день весняний, В цей день святковий Бажаємо щиро, бажаємо радо Безхмарного неба, сонця в душі Здоров'я міцного, дитячого слова Натхнення, кохання й краси!
2 бер. 2015

Увага! Нове Положення про державну підсумкову атестацію

24 лют. 2015

Увага! Проект розвантажених навчальних програм для 1-3 класів

Міністерство освіти і науки України запропонувало для громадського обговорення проект розвантажених навчальних програм для учнів 1-3 класів, що був підготовлений робочою групою за результатами експертизи. До експертної групи увійшли вчителі-практики, науковці, психологи, експерти з освітніх питань.
13 лют. 2015

Увага! Громадське обговорення проекту змін до Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні»

Міністерство освіти і науки України пропонує на громадське обговорення проект змін до Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні».
9 лют. 2015

Відкриття районного етапу малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини"

05 лютого 2015 року о 12-00 на базі ХСШ №66 відбулося урочисте відкриття районного етапу малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини".
5 лют. 2015

Безкоштовне молоко для першокласників

З 2 лютого першокласники харківських шкіл почнуть отримувати безкоштовне молоко.
30 січ. 2015

Святкова церемонія нагородження переможців районного етапу конкурсу "Учитель року - 2015"

26 січ. 2015

УВАГА! Лист МОН України "Про деякі питання проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2014/2015 навчальному році"

15 січ. 2015

Увагв! Продовжується реєстрація на ЗНО!

З 5 січня 2015 року розпочато реєстрацію осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Триватиме реєстрація до 20 лютого 2015 року.
6 січ. 2015

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Хай ангел торкнеться Вас ніжно крилом, зігріє вам сердце Різдвяним теплом. Хай радість, кохання наповнять ваш дім, оселяться щастя та спокій у нім! Христос ся рождає! Славімо його!