18 квіт. 2013

Батькіські збори батьків майбутніх першокласників

24.04.0 14-10 відбудуться батьківські збори батьків майбутніх першокласників.
15 квіт. 2013

Вітаємо з ІІ місцев в районній Спартакіаді ДПЮ

Вітаємо команду школи з ІІ місцем у районному етапі Спартакіади ДПЮ!
2 квіт. 2013

До ювілею школи - День відкритих дверей!

04.04.2013 о 13-30 в школі буде проведено День відкритих дверей! Запрошуємо всіх бажаючих!
5 бер. 2013

Привітання з 8 Брезня

Із святом весни, краси і любові! Хай щастя і радість несе кожна мить, Всього у житті хай буде доволі, На кожному кроці завжди хай щастить!
22 лют. 2013

Привітання до 23 лютого

Щиро вітаємо всіх із справжнім чоловічим святом, історія якого сягає початку минулого століття, - Днем захисника Вітчизни! Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника Вітчизни! Бажаємо вам здоров'я, благополуччя, щастя Вашим близьким та рідним, впевненості в завтрашньому дні і світлих надій на майбутнє, бадьорості духу, творчого натхнення та невичерпної енергії!
20 лют. 2013

Закриття II етапу (районного) малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини"

20 лютого 2013 року у приміщенні Харківського цирку відбулося урочисте закриття II етапу (районного) малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини" та церемонія нагородження команд-переможців. На цій важливій події району були присутні почесні гості: заступник Харківського міського голови з питань сім’ї, молоді і спорту Олександр Попов, Голова адміністрації Червонозаводського району Ганна Головчанська та помічник-консультант депутата України Анатолія Денисенка - Кирило Пронченко.
18 лют. 2013

Канікули для першокласників!

З 18 по 22 лютого 2013 в школі розпочалися додаткові канікули для першокласників!
13 лют. 2013

Бесіди з правового виховання

07.02.2013 учні 10-А класу провели зустріч з доцентом кафедри охорони інтелектуальної власності, цивільного права та процесу факультету з підготовки слідчих ХНУВС Євко Вікторією Юріївною
8 лют. 2013

Виставака фоторобіт учнів "Світ крізь фотооб'єктив"

З 14 січня в школі проходила фотовиставка учнівських робіт "Світ крізь фотооб'єктив". Були представлені фотографії 5 учнів школи: Бітковського Дениса, Прянчікової Богдани, Міщик Вікторії, Мусієнка Владислава, Чепели Катерини
21 січ. 2013

Будьте обережні на льоду!

Зима - чудова пора відпочинку на льоду. Скільки радощів вона приносить! Забави на ковзанах, лижах, санчатах! Тому усі ми із задоволенням зустрічаємо цю пору року, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід, а саме тонкий лід. Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини .