Євроклуб "The way"

Євроклуб це:

Основні напрямки роботи Євроклубу

• Налагодження роботи в міжнародній мережі євроклубів та з Представництвом Європейської Комісії в Україні (координація роботи з клубами різних країн.
  • Проведення зустрічей та клубних змагань школярів, які є членами Євроклубів (англійською та рідною мовами).
  • Отримання доступу до публікацій Європейського Союзу (через Представництво Європейської Комісії в Україні) для використання матеріалів під час засідань Євроклубу, під час проведення уроків історії та іноземних мов.
  • Святкування дня народження Євроклубу.
  • Регулярні зустрічі з обговоренням проблем щодо ЄС.
  • Проведення творчих конкурсів (конкурсів малюнків та малюнка на асфальті, конкурс есе, статей на задану європейську тематику).
  • Випуск шкільних газет.
  • Святкування Дня Європи (травень).
  • Організація днів національних культур європейських країн.
  • Організація Днів/вечорів європейської кухні.
  • Організація заходів на теми "Європейські свята", "Європейські видатні особистості", "Європейське мистецтво", "Музика, яку слухає молодь всієї Європи", "Європейська культурна спадщина".
  • Проведення вікторин за європейською тематикою.
  • Проведення міжнародних зустрічей дітей (он-лайн) за темати, обраними міжнародним мотто для програми "Європа в школі".
  • Організація обмінів/листувань зі школярами європейських країн англійською мовою.
  • Проведення круглих столів для старшокласників, парламентських ігор, ток-шоу.
  • Проведення КВК, "Що? Де? Коли?" за участю команд декількох шкіл.
  • Організація міжнародних проектів для учнів з різних європейських країн (в системі он-лайн).
  • Проведення лекторіїв для  старшокласників, а також лекторіїв для учнів різних класів (з використанням матеріалів навчальних модулів "Європейських студій") на теми європейської інтеграції в галузі економіки, зовнішньої політики, міжнародного права, інших питань.